| Larisa_3441 a întrebat:

Hei buna vreau sa imi raspunzi te rog frumos AndreeaG am vazut ac ai raspuns la o intrebare despre acnee si ai recomandat zynerit+skinoren te rog frumos lasa-mi id tau sa te intreb mai maulte lucruri!

Răspuns Câştigător
| AndreeaG a răspuns:

Iti trimit un mesaj privat. happy

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Tu nu ai auzit de mesaj privat, putea'i sa ii lsi un mesajk nu sa pui o intrebare la care nu putem raspunde.

| liii a răspuns:

Si eu recomand combinatia asta, am incercat-o si eu, dar trebuie sa te tii de tratament ca sa vezi diferenta.

| Larisa_3441 explică:

Sau sa iti trimet prin mesaj dar nu imi permite statusul de junior