| Danyelytha a întrebat:

Hei ce fond de ten folositi?

ce parere aveti de garnier bb cream
eu nu sunt foarte multumita

6 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Bourjois Sensation Peau Nue, aprox. 65 lei ..Imi place si BB cream este bun si isi merita banii! happy

| Bondarel99 a răspuns:

BB Cream-ul e doar o crema hidratanta cu pigment, nu te poti astepta sa acopere ceva pentru ca nu are proprietatile fondului de ten.
Pentru mine cel mai bun fdt e cel de la Vichy Dermablend, este pentru ten acneic si acopera foarte bine.

| LollypopMe a răspuns:

Eu folosesc de la avon.
dar despre bb cream.....nu l-am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu folosesc Revlon-colorstay
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Asta mai de seara...:X Este mai scump dar este super bun!
De putin timp il am si eu :X Dupa ce termen affinitone o sa il folosesc zilnic :X

Iar acum folosesc Affinitone care imi place la nebunie :X

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Amandoua sunt bune si imi plac :Z

Iar bb cream... Jalnic :|
Am tenul uscat deci BB cream nu e pentru mine

pa-pa

| Loka a răspuns:

Eu folosesc de la Avon:Color Trend, e foarte bun

| alexa1808 a răspuns:

Pai folosesc mai multe, dar cel mai mult imi place cel de la Vichy Dermablend; este cel mai bun pe care l-am folosit pana acum, acopera foarte bine si are un aspect natural.