| AndaD a întrebat:

Ce parere aveti de crema coloranta BB cream de la Garnier? ( cineva care il foloseste)

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Crema este foarte buna pentru tipul de ten uscat/ foarte uscat si... cam atat. Daca ai multe cosuri si vrei sa le acoperi sa stii ca aceasta crema coloranta nu prea le acopera, desi se intinde f bine pe ten. Eu una o folosesc cam de cand a aparut "pe piata" ( n-am cosuri ) dar am un ten foarte sensibil si uscat si imi e destul de drag produsul big grin.