| AddaSunnii a întrebat:

Hei! Cine știe un site cu tutoriale? (de fete) Ceva gen: cum să-ți faci coafura, unghiile, cum să-ți modifici hainele și tot felul de chestiuțe... știți voi, poze cu tutoriale...Vă mulțumesc foarte frumos! Fundăă! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Renes a răspuns:

Psimadethis.com

| Daria213 a răspuns (pentru Renes):

E foarte bun Psimadethis.com

4 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Gasesti pe youtube si pe deviantart tot soiul de tutoriale, dar trebuie sa stii limba engleza. Daca vrei in romana cauta pe
www.kudika.ro
http://femina.rol.ro/

| LoVe_SoRy_1997 a răspuns:

Pai ai putea cauta reviste online ca femeia sau pe site-ul acasa.ro poti da simplu search la cum sa iti creasca unghiile mai repede sau ce ar trebui sa port la nunta verisoarei mele etc etc (ai putea incerca pe kudika, divahair)