| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Credeti ca ar fi ok pentru prima zi de liceu niste pantaloni negri (stil pana/conici), o camasa simpla alba, un sacou cu manecile trei sferturi din acela mai finut, si o pereche de tenisi albi? sau mai ok ar fi cu balerini negri?

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ar trebui si un accesoriu care sa dea o pata de culoare sau o nota jucausa.

| Marichui a răspuns (pentru cat):

O las mai simplut asa. ca pentru prima zibig grin

| Kenya a răspuns:

Ar fi ok, dar pantalonii pana se poarta cu tocuri, dar merg si balerini.

| CristinaDanciu a răspuns:

Este foarte ok! Dacă tu aşa te simţi bine, de ce nu?! Dar totuşi caută un sacou pe măsură, adică puţin mai casual să se potrivească cu tenişi şi din punctul meu de vedere tenişi ar fi ok pentru această ţinută. Dar dacă deja ţi-ai cumpărat acel sacou "finuţ" te sfătuiesc să apelezi la balerini.
Succes la liceu şi să alegi ţinuta care te avantajează cel mai bine!

| Marichui a răspuns (pentru CristinaDanciu):

N-am cumparat nimic, dar ma gandeam la o tinuta doarbig grin Mersi mult!

| CristinaDanciu a răspuns (pentru Marichui):

Mă bucur că ţi-am fost de ajutor!

| Marichui a răspuns (pentru CristinaDanciu):

:* :*