| Iustiina a întrebat:

Hei! big hug
Vreau sa ma fac reprezentanta LADY'S puppy dog eyes`
Dar as vrea sa stiu :
-care este comanda minima ceruta?
-ce trebuie sa fac daca nu mai vreau sa fiu reprezentanta?
-in cat timp trebuie sa dau comanda si sa achit suma? happy
-unde ma pot inscrie?batting eyelashes
:* Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| fetelerebele a răspuns:

10 lei minim, sa nu comanzi, pana la sfarsitul luni atunci cand ei paghetul platesti suma lui pai scrii lady-s si iti faci cont fiindca ti=ai facut cont la ei o sa primesti revista si cineva te va contacta

4 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

Nu stiu ce varsta trebuie sa ai minim vorbind. daca nu ai o varsta considerabila fa pe numele mamei tale. de obicei eu strang banii de cand mi se cer produsele(inainte sa dau comanda) sa fiu sigura ca nu se vor razgandi cei acre au comandat. daca nu vrei sa mai fii reprezentant nu mai dai comanda intr.o luna
cam asta stiu si eu. sper ca ti.am fost de folos

| Iustiina explică (pentru diavolitadulce):

Dar tu unde te-ai inscris ca reprezentant?

| diavolitadulce a răspuns (pentru Iustiina):

Eu da dar la avon pe numele mamei. si am vrut sa te sfatuiesc sa strangi banii devreme ca sa nu ii scoti tu din buzunar si sa ramai si cu produsele

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Niko_crazy_girl98....Nu e id-ul meu...Dar il bagi si vezi tu.