| wintertime a întrebat:

Hei, de ceva timp. am inceput sa merg la o biserica penticostala. iar aici. fustele, rochiile, trebuie sa fie peste genunchi. as vrea sa stiu daca cineva stie ceva magazine cu rochite, nu foarte scumpe, pentru biserica, app sunt din Timisoara, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bubic a răspuns:

Am aceeasi problema... straight face
trebuie sa iau fuste mai lungi la biserica... in plus am si picioare lungi si e foooarte greu sa gasesc ceva laughing

sunt cateva fuste pe la h&m, zara, promod. big grin
Sper sa gasesti big hug

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Nu sunt din Timisoara.dar fuste/rochii peste genunchi gasesti in orice magazin...succes la cumparaturihappy

| thealchemist a răspuns:

In loc sa schimbi rochiile mai bine schimbi "biserica" si te intorci la o religie adevarata.