| zanesiprintese a întrebat:

Buna seara dragi copiihappy. Vreau sa ma ajutati cu niste rochite de ocazie, de zi. Saptamana viitoare trebuie sa ma duc la un botez si nu stiu cu ce sa ma imbrac. As vrea sa-mi spuneti ceva magazine(nu foarte scumpe ca nu arunc cu banii). Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| daniel_6238 a răspuns:

Poti sa gasesti multe lucruri de bun gust, dar la preturi f ieftine, pe magazinele online. Deja s-au deschis o groaza. Un exemplu: http://antiques-of-tomorrow.blogspot.com/

7 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Buna, in malluri gasesti absolut ce ai dori. Dar nu neaparat.Mai sunt si unele magazine.Bafta!

| zanesiprintese explică:

Nu am pretentii, nu am fite, prefer ceva elegant si simplu pentru varsta de 21 de ani. Am gasit o rochita dupa care tanjesc... http://img.kudika.ro/......851603.jpg ceva in genu asta as vrea...

| CaptainUnicorn a răspuns:

Păi dă şi tu mai multe detalii, să ştie lumea. (vârstă, constituţia corpului etc].
Mie-mi place să cred că mă pricep să dau sfaturi în materie de modă, dar trebuie să ştiu mai multe înainte să recomand ceva big grin
Şi să ştii că nu îţi trebuie neapărat mulţi bani să arăţi bine, alege-ţi ceva care îţi scoate în evidenţă calităţile; eu ştiu. dacă ai picioare frumoase, sau un decolteu drăguţ [fără să exagerezi:p]
Majoritatea lumii tinde să se împopoţoneze exagerat la ocazii de genul nunţi, botezuri şi nu e în regulă.
Oricum. baftă să găseşti şi distracţie plăcută! ^__^

| alexutza_9130 a răspuns:

Nu stiu incearca la ZARA in mall, dar sunt foarte scumpe eu pe o pereche de blugi de acolo am dat 1 mil

| alexandra123_8889 a răspuns:

Du-te la real acolo gasesti tot ce vrei