| oricine a întrebat:

Hei! Desi nu sunt grasuta,strampii lycra imi fac rani la picioare,stiti cumva un remediu, sau o crema ceva? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna unde anume i ti fac răni? Dar oricum pentru răni, bășici pune urgo, leucoplast, acela protejează rana ca să nu se infecteze, si să poti merge nu se m ai freacă piciorul de pantof, sigur transpiri si de aceea ai răni la picioare. Poti da in pantofi si pe tălpile tale cu spray de picioare si cu pudră de la avon, tot de picioare evident. Succese.

| oricine explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu in zona piciorului de jos, ci sus! Asta este marea problema! Dar oricum multumesc pentru sfaturi, cred ca pudra ar fi cea mai indicata!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru oricine):

Ai o alergie la acei ciorapi, la materialul din care sint făcuti.

| oricine explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu siguranta, dar la o fusta, o rochita...nu prea merge fara ei!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru oricine):

Poti face altceva dai cu o pudră autobronzantă pe picioare, si ai exact culoarea ciorapului, si nu m ai porti, căci oricum te coci de cald in ei.