| anonim_4396 a întrebat:

Hei. este adevarat ca vopseaua omoara acei" musafiri nepoftiti" din par+ ouale lor?

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu e adevarat. Daca ai paduchi sa nu folosesti sampon special pentru ca e foarte scump si are o multime de chimicale care strica parul. Iti recomand sa folosesti gaz sau otet alb, insa otetul alb e mai bun pentru ca omoara si ouale.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi de unde ai luat păduchi? Ca să scapi de tot de ei, trebuie să te razi în cap.

| Xenya a răspuns:

NU ii omoara! Dar pentru acei musafiri nepoftiti se gaseste "nasul"la farmacie! Sunt tot felul de sampoane si pieptane speciale! happy

| InnaBotezatu a răspuns:

Nu. doar daca e sa ai acei. "musafiri nepoftiti" poti folosi gaz, otet sau sa te duci la farmacie sa ceri un sampon special pentru asa ceva. Sper ca te-am ajutat Pup:*!

| EmHinoki a răspuns:

Otetul nu e bun de nimic. Doar daca vrei sa-i bagi la murat :))). Cu gaz nu te sfatuiesc..pentru ca suficient de periculos, iti poate irita pielea capului si destule alte chestii. Cel mai bine este sa te duci la farmacie..mai mult de 20 de lei nu costa si cumpara si un pieptene de os http://www.google.ro/......tp?/imgres nu stiu exact unde gasesti, dar poate stiu ai tai :). Nici asta nu e prea scump..cred ca 5-6 lei :-? Fa tratamentul cu sampon si repeta-l peste 2-3 zile de cateva ori :d.