| Lilly_5848 a întrebat:

Hei! Eu am cam multe cosuri negre, iar pe frunte un fel de bubite rosii ( o acnee in devenire presupun). Si m-am gandit sa ma spal cu ceai rece de musetel in fiecare seara, sa imi fac infuzii de musetel si apoi sa incerc sa-mi scot punctele negre, si sa ma dau pana la sfarsitul vacantei cu un gel recomandat de doctor, dar oare daca ma dau timp de 2 saptamani cu alifie de galbenele, oare o sa aiba efect? Cand ma intorc la scoala vreau sa am fata cat mai curata. Deci mai vreau niste sfaturi legate de cum pot sa scapa macar de 59% din cosuri pana cand incepe scoala iar. Fundawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand crema Ivatherm Akne-Syt http://didiglamour.blogspot.com/......entru.html si sa nu folosesti lamaie pe piele, este iritanta.

| rousz a răspuns:

Hey! uite, eu am incercat si zeama de lamaie cu un disc tamponezi usor fata sau miere tot la fel! succes