| d3utzsa a întrebat:

Buna TPU:X
am si eu o mik problema:d
deci mi-au iesit 3cosuri asa intre sprancene si unul pe barba...
sunt un pic rosii si se vad foarte urat iar pana incep scoala vreau sa imi treacabig grin
ce pot sa folosesc ca sa imi treaca mai repede?
sa fac infuzii cu ceai de musetel sau sa imi dau cu crema de galbenele?big grin
adica care sunt mai bune si mai rapide intr-o saptamana?big grin
ast rasp voastre si mersi mlt:*:*

3 răspunsuri:
| norisbv a răspuns:

Foloseste peroxidul de benzoil.iti trece pana a 2 ziiwinkingdar in niciun caz sa nu le spargi ca sebumul se intinde pe fata si te umpli de cosuri...il gasesti la farmacie.e vreo 9 sau 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu pune creme pe coşuri inflamate! Aplică comprese sterile îmbibate cu puţin rivanol. Ţine 10 minute. După ce dai la o parte şi se usucă locurile presară uşor Baneocin pulbere. Fă asta seara, înainte de culcare. În câteva zile se rezolvă. Succes!
Dacă vrei o ocupaţie plăcută şi un ajutor pentru şcoală, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/ Dacă îţi plac artele, dă şi pe http://zinnaida.ro/

| metalistu a răspuns:

Spargele...nu apasa tare si nu se vor mai vedea...