| Cuuukii a întrebat:

Hei.
Eu deja ma gandesc la vara love struck! laughing.
Si ma gandeam ce sa portthinking Daca stiti pant scurti draguti.shoes.tricouri lungi(pe umar). etc.:d
Idei?
Sunt din Bucurestihappy.[Fata, 15ani]

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Eu tocmai am venit de la săniuş, afară sunt -10 grade, am aproximativ 4 straturi de haine pe mine.
Cum te poţi gândi la vară?!

| victoriapapi a răspuns:

Pai tuh nu ai alte ganduri, bine faciwinking

| ItDoesntMatter a răspuns:

Buna!

Intra pe www.starshine.ro, acolo gasesti mai multe modele de haine, orice iti doresti! Nu trebuie sa faci comanda pe net la produsele alea, doar sa te inspiri

Sper ca te-am ajutat! :*

| Andradaaaaa a răspuns:

Exact problema asta o am si eu...ma gandesc oare ce o sa port la vara? numa ca eu astept reducerile rolling on the floor