| Violetta69 a întrebat:

Incep prin a va spune ca am aproape 16 ani, 1, 55 si 60 de kg si acum ca a venit vara, mama nu ma lasa sa port pantanloni scurti, iar cei trei-sferturi nu imi plac. Imi zice ca sunt grasa, scunda si prea mare pentru pantaloni scurti. E vara si imi e cald in pantaloni lungi, ce as putea face? In primul rand, m-as face de ras daca as purta pantaloni scurti? De ce mama spune ca nu pot sa port?

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

Daca vrei poarta, mai explica-i si ei ca ii vara toti merg in pantaloni scurti pe afara. Acuma nu stiu cum arati la corp de nu te lasa sa porti pantaloni scurti. Eventual mai alearga seara, nu mai manca dupa 6 si ar trebui sa dai un pic jos. Sau apucate de sport.winking