| lila40 a întrebat:

Cunoasteti fete care au alunite mari in zone vizibile? eu am una pe picior si imi e rusine sa port pant scurti sau fuste scurte. Daca cunoasteti pers : lor le este rusine cu ele?

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Eu am 2 pe picior si chiar ma mindresc cu ele.In general eu apreciez alunitele,in special cele mari! Dupa parerea mea,nu trebuie sa-ti fie rusine, e ceva uman, chiar nu ai de ce!

2 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Scumpa,nu trebuie sa iti fie rusine cu corpul tau.
sa stii ca sunt baieti care apreciaza asta la o fata.
plus ca.stiu fete care au alunite mai mari pe fata,pe spate, pe maini, pe piept.happy si nu au niciun fel de probleme.

| Sukyyy a răspuns:

Scumpa, alunitele alea sunt superbe, pentru ca sunt ale tale si pentru ca te fac diferita, unica.
Sper ca ai inteles ca n-are nici un rost sa-ti fie rusine.