| Alexandra374 a întrebat:

Hei fete, cat par va cade la baie? aproximativ bineinteles big grin dar pe zi? am citit si eu ca pe zi pierdem 100 iar la o baie 250 dar vreau sa aud de la alte femei, mersi mult

2 răspunsuri:
| 7iulie a răspuns:

Scuze! Nu le pot numara...

| Lola203 a răspuns:

Fetele care au ceva mai bun de facut nu stau sa numere firele de par cazute. Esti disperataaaa! Am inteles, te-ai decolorat si ai parul degradat, nu est prima si nici ultima femeie care face asta. Nu o sa chelesti, nu o sa ai goluri, calmeaza-te si nu-ti mai crede toate prietenele alea proaste care nici nu stiu cum sa foloseasca furculita. Vei supravietui!