| OreoLover666 a întrebat:

Hei fetele!
Ma ajutati si pe mine cu ceva?
Am 13 ani si sunt extrem de nesigura pe mine din cauza ca...
Ca nu am sani.
Am ceva cat o minge de ping-pong(cred ca asa se scrie) pot face ceva pentru a accelera cresterea sanilor mei?
Nu vreau sa ieu pastile sau creme.
Toate, da absolut toate prietenele si colegele mele au sani.
Eu nu am sad
Sunt foarte nesigura pe mine.
Imi puteti recomanda un fel de mancare / un exercitiu / etc?
Dau funda celui ce da roade cel mai repede!
Multumesc anticipat!
P.S. Nu prea am chef de comentarii gen "O sa ii creasca" sau "Toate la timpul lor" etc.
Putem muta si un munte, deci trebuie sa existe ceva ce sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu exista nimic care ar putea determina cresterea accelerata a sanilor, imagineaza-ti ca sunt actrite foarte mari care ar da milioane bune pe un asemenea tratament si totusi, au sanii cat mingioarele de ping-pong, tocmai pentru ca sanii se dezvolata si cresc doar hormonal! Nimic nu-i poate influenta sau dezvolta, indiferent cat ai incerca tu, ca vrei sa accepti ori ba, tot trebuie sa astepti ca totul sa se intample incet-incetisor!

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

O, doamne happy esti frumoasa scumpo...esti mai bine acum?
Afla tu ca daca ai o minte si o gura isteata, sanii tai nu mai conteaza foarte mult
ps "o sa creasca" si "toate la timpul lor" chiar sunt cele mai bune raspunsuri in cazul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce te ingrijorezi.La varsta de 13 ani, cat ai vrea sa ai sanii? Acum se formeaza, mai dureaza multt imp pana vei avea adevarati sani ca alea care pozeaza.Si,sa iti mai spun ca marimea sanilor vor fi nu mai mari decat al mamei sau daca tatal tau este mai pieptos, vei avea poate ceva sani mai mari.Dar asta mult mai tarziu, la varsta de 13 ani esti inca o fata de jucat cu papusile(nu glumesc) si nu ar trebui sa te preocupe asta.