| anoncrista19 a întrebat:

ce pastile, creme as putea folosi pentru cresterea sanilor? (am 19 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva.Sunt doar basme solutiile si cremele miraculoase. Daca iubitul sau viitorului sot nu ii place cum arata sanii tai se pot mari prin operatie de marire folosind silicoanele. Dar sa stii ca sunt foartemulti barbati careapreciaza sanii micuti, frumos conturati, fermi care incap in causul palmei.

Răspuns utilizator avertizat
| PogChamp a răspuns:

Cremele si pastilele "miraculoase" de care mai auzi din cand in cand sunt un placebo dedicate persoanelor cu probleme de incredere. Daca nu ai mostenit din familie un bust satisfacator, doar clasicele operatii estetice il mai pot mari. Mai bine folosesti o alta perspectiva asupra vietii decat creme/pastile care nu au nici un efect.

| cristinela4 a răspuns:

Nu ai nevoie nici de pastile, nici de creme purșisimplu joacă-te cu ei, masează-i și vei vedea efectul. Baftă!

| emchristina a răspuns:

Incearca masajul. Chiar da rezultate.

| anoncrista19 explică (pentru emchristina):

Dupa cat timp se vad rezultate?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru emchristina):

Draga mea emchristina te anunt ca la viata mea am masat la sani de gagicute de multe ori de seara pana dimineata si de cele mai multe ori si in reluare de dimineata pana seara dar nici uneia nu i-au crescut sanisorii in dimensiune, eventual am reusit sa-i inmoi deci aceasta metoda sigur nu are sorti de izbanda.Pe ai tai cine i-a masat?

| emchristina a răspuns (pentru anoncrista19):

Nu stiu exact. Depinde cat de des practici. Cunosc pe cineva care avea un iubit maseur caruia ii placea sa se joace cu sanii ei :)). Si din cauza ca a masat prea mult doar unul dintre sani acesta devenise mult mai mare ca celalalt :)). Bine exista si alte metode "naturale" de marire a sanilor dar nu stiu daca functioneaza pentru ca personal nu le-am incercat. Poti cauta pe net ce plante pot fi folosite. De exemplu o colega manca tinctura de marar pentru asa ceva :)). Nu stiu daca functioneaza. Eu zic sa ramai la exercitii si masaj. http://www.bust.ro/exercitii-pentru-marirea-sanilor.html, http://www.bust.ro/ce-exercitii-poti-executa-pentru-marirea-sanilor.html

| emchristina a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dragul meu, daca chiar vrei sa stii exista anumite exercitii care "cica" ar mari sanii. Nu stiu daca functioneaza pentru ca personal nu le-am incercat. O prietena mi-a spus ca a incercat masajul. Am raspuns doar la intrebare. O seara cat mai frumoasa.

| ReviewLand a răspuns:

Buna! Incearca o noua aparitie foarte buna si eficienta. Citeste si parerile lasate in sectiunea de comentarii! http://reviewland.ro/big-bust-crema-pret-pareri-forum/