| Inedb a întrebat:

Hei, fetelor! Cele ce ati folosit Foreo Luna mini 2, ce parere aveti despre aparatul asta? Cum vi se pare? Reduce sebumul, porii? Merita banii?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu îl am de vreo 2 luni deja cred și îl folosesc aproape zilnic seara. Curăță bine tenul, mai bine decât reușeam eu cu mâna și ceva ce am observat și sper să nu fie doar o impresie, mi se pare că parcă mi s-au mai redus punctele negre și parcă și porii nu îmi mai sunt așa dilatați. Aveam pori foarte dilatați lângă nas și aveam și puncte negre „în ei" și se vedeau foarte urât și acum parcă abia se mai observă și ce se observă sunt doar pori, fără punctele alea negre imense. Iar un rezultat pe nas, încă am puncte negre da înainte dacă nu mi le scoteam la o anumită perioadă efectiv simțeam denivelări pe nas de la ele, acum nu, acum mi se simte nasul neted la atingere.
În rest, parcă am tenul ceva mai revitalizat, mai strălucitor.
Eu nu regret că l-am luat, sincer. Dar cum s-a zis, trebuie să-l și combini cu produse ok de îngrijire și să-ți faci o rutină bună

1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Combinat cu o ingrijire suplimentara a tenului, eu zic ca isi merita banii.
Am observat o schimbare, dar folosesc si masti facute-n casa, si probabil se combina frumos.