| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... ce parere aveti de produsele Foreo pentru curatarea tenului? S-a schimbat ceva de cand folositi acest produs? Ce produs din gama lor mi-ati recomanda? Urmaresc de ceva timp Foreo luna Fofo si nu stiu daca merita. Doresc un dispozitiv care sa imi curete tenul bine si sa il pot lua cu mine peste tot, de aceea caut ceva micut. Multumesc!

1 răspuns:
| ibaal a răspuns:

O prostie, am avut si eu, cel putin mie nu mi-a placut.
Mai si costa o gramada.
Am incercat si cu olay, peria rotativa pentru curatare faciala, hmm...acceptabil
Dar,cel mai bine sa faci gomaj de 2-3 ori pe saptamana ca sa nu-ti agresezi tenul prea mult, sa ai un scrub bun, o crema hidratanta si voilà!