| Elena1767 a întrebat:

Aș vrea o părere despre dispozitivul de curățare a tenului Foreo luna mini 2 (mai ales dacă ați folosit). Aș vrea să mi cumpăr dar mi e oarecum frică sa nu agraveze situatia. Heeelp me

2 răspunsuri:
| asuari a răspuns:

E doar un dispozitiv care îți curată fața extrem de bine, nimic altceva.
Ai un ten acneic? Dacă da, aș putea să îți recomand eu câteva tratamente.

| Elena1767 explică (pentru asuari):

Da, am un ten acneic și mi-e oarecum frică să nu mi afecteze și mai tare tenul acest dispozitiv