| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei fetelor! In seara asta vine Alex Velea la club la mine in oras si o sa merg cu prietenele. Problema este ca nu stiu cu se sa ma imbrac, avand in vedere ca eu nu sunt adepta cluburilor nu am haine cu sclipici, paiete etc. Aveti ceva idei? Voi cu ce va imbracati cand mergeti in club, parul cum il aranjati?

4 răspunsuri:
| Buterflyy a răspuns:

Pai ia un maieu alb cu o camasa descheiata pe deasubra si niste blugi
o sa arati super
winking
si parul ti.l lasi desprinswinking:X

| floryy_5544 a răspuns:

Te poti imbraca simplu.un top, sacou, o pereche de jeansi simpli.si pantofi cu toc.iar pentru a iesi mai mult in evidenta accentueaza-ti buzele de ex cu o nuanta de visiniu, ciclam.have fun tonighthappy

| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat haine cu sclipici.
De ex poti purta o pereche de jeans cu taieturi [ daca ai ], un maieu sau un tricou cu un mesaj sau un desen dragut, o vestuta de blugi, si daca vrei, tocuri, dar nu foarte elegante. Ceva cu tzinte. Accesorii ( mai multe lantisoare, bratari si cercei ). In club nu trebuie sa te imbraci neaparat in rochite, fuste, etc
Mie una imi plac mai mult tinutele ca cea pe care ti-am spus-o

Succes kiss