| AnonimaB100160 a întrebat:

Hei hei. Daca transpiri, slabesti? Unii zic da, atlii nu... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Daca transpiri e de bine. Facand sport, transpiri, eliminand toxinele din corp.Iti recomand sa mananci sanatos si sa bei multa apa, ca sa slabesti mai repede happy

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Depinde din ce cauza transpiri. Daca transpiri din cauza ca faci efort (i.e.: ceva sport) atunci da, exista sansa sa slabesti, altfel, transpiri doar ca e cald afara/incapere si nu te ajuta cu nimic.

| Different69 a răspuns:

Daca transpiri in fata calculatorului nu slabesti. dar daca transpiri facand sport slabesti. prin transpiratie se elimina toxinele din corp.