| XutZu1997 a întrebat:

Daca transpiri, slabesti?

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Da, dar depinde si unde transpiri si unde vrei sa slabesti. Daca vrei sa slabesti in jurul burti iti recomand un fel de curea. Am si eu dar nu stiu pe unde e aruncata. Curea se pune in jurul burti si se face sa transpiri pentru ca e foarte groasa.

2 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Doar daca ai depus efor, dar altfel nu.

| anonima_4990 a răspuns:

Nu au foarte mare legatura transpiratul si slabirea. asa ca poti transpira fara sa slabesti si viceversa. pentru slabit ai nevoie de minim 30 de minute de efort aerob pe sesiune de antrenament. 30-45 de minute ar fi ideal.

funda?