| merylu13twilight a întrebat:

Poti sa slabesti fara sa transpiri?

7 răspunsuri:
| musique_1043 a răspuns:

Nu manca nimic 2 saptamani, in afara de fructe si apa! nu vei transpira, dar vei slabi mult!

| laur1OOOGB a răspuns:

Nu.

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Mai mult ca sigur da, bea ceai verde, neindulcit si daca se poate cald. Stiu ca intr'o zi in care sunt peste 30 de grade, numai de baut ceai ferbinte nu'ti arde, dar creierul percepe ca pe ceva racoritor. Plus ca ceaiul verde este foarte bun in lupta cu transpiratia. Sper ca ti'am fost de ajutor, bafta. :*

| tarancamelia a răspuns:

Daa! ex:nu mananci dupa ora 18big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, evident.

| FunkyPeach a răspuns:

Nu,nu poti

| Cristina15 a răspuns:

Da desigur... poti sa mananci mai echilibrat pe o perioada indelungata de timp