| Tbr_Denisa_1999 a întrebat:

Hei,ieri mi am luat o husa pentru telefon era cu o fata, si mi s-a dezlipit putin apoi din ce in ce mai mult, cu toate ca nu am purtat o nici macar 10 min! Stiti cum sa o dezlipesc de tot, gen cu ce soluție?

1 răspuns:
| Heureuse a răspuns:

Daca este separat lipit pe husa se poate îndepărta, dar nu va fi facil pentru că riști să o strici. Îți dau un sfat pe viitor renunță la husele încărcate pentru că se strică modelul şi devin inestetice şi e păcat de bani.