| *~naty~* a întrebat:

Hei imi putei da o mana de ajutor? incepe scoala si nu stiucum sa-mi mai prind parul m-am saturat tot prins in coada... va rog HELP!

4 răspunsuri:
| CopilCopac a răspuns:

Nu il mai prinderaised eyebrows...
sau incearca sa te tunzi altfel, sa-ti schimbi look-ulwinking

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Pai eu cateodata imi mai fac doua codite joase, mai adaug o fundita, o bentita cateodata, cateodata imi prin bretonul, alteori il las intr-o parte, depinde de starea mea.La noi la scoala nu e obligatoriu sa il tinem in coada asa ca il mai las si desfacut. A si mai imi place mult sa il am ondulat. Intodeauna port ceva diferit de ziua precedenta

| *~naty~* explică:

Ati putea sa-mi dati si cateva idei de accesorii pentru par la scoala?