| Cr3tzulin4 a întrebat:

as vrea si eu niste sugestii pentru prins parul la scoala. m-am saturat sa il prind in coada de cal si cleste.niste link-uri cv.mersi.apropo fundita!:*

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Uite asa:
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/......3416_n.jpg
Sper ca am putut sa te ajut.

| Cr3tzulin4 explică (pentru eXtreme21):

Interesant per total dar cum ajung in stadiul astalaughingthinking

| eXtreme21 a răspuns (pentru Cr3tzulin4):

Iti dau id-ul fetei daca vrei

| Cr3tzulin4 explică (pentru eXtreme21):

Ti-as fi chiar recunoscatoare:*:*e prea misto prins si nu pot rezistahee hee

6 răspunsuri:
| DaniiWtf a răspuns:

Ia o suvita de par, din dreapta, strangeti parul ca si cum ti l-ai prinde inm coada, si infasoara suvita in jurul cozi, folosind-op pe post de elastic de par. poti sa o prinzi cu o clama.

| corin4ik a răspuns:

Nu stiutiu incearca sa il impletestiintr-o partehappy

| corin4ik a răspuns:

Nu stiutiu incearca sa il impletesti intr-o partehappy