| artista2000 a întrebat:

HEI! imi puteti spune si mie foarte multe sporturi, ca sa pot alege, vreau sa fac un sport, am facut handball, si acum vreau sa fac altceva, si nu am nici macar o idee! fundoi!

Răspuns Câştigător
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Volei, baschet, fotbal, patinaj, dansuri, hochei, inot, karate happy, tenis, badminton, mini-golf, mersul pe role, mersul pe bicicleta, skateboard.

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Baschet. Te şi înalţi puţin.Eu fac baschet de 4 sau 5 ani.

| Adixerr a răspuns:

Pai poti face, volei, e foarte bun, pentru ca te inalti, la fel innotul, e ff bun, ti se mareste conditia fizica, daca nu vrei sa platesti sau din astea poti alerga pe langa un parc, eu alerg in fiecare zi, si se vede, adica am conditia buna, se vad rezultatele. Eu ti le recomand, deoarece esti fata, si nu prea ai ce alege! happy