| Butterfly2408 a întrebat:

Hei, vreau enorm de mult sa ma apuc de un sport. Am facut 4 ani de handball dar a trebuit sa renunt pentru ca nu eram la liceul in care se facea acest sport..Am nevoie de mai multe exemple de sporturi de echipa sau individuale, nu conteaza. Astept cat mai multe exemple. Dau funda cine are mai multe exemple. Multumesc ^_^

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Sporturi sunt cu zecile, incepand de la cele mai "faimoase", fotbalul, handbalul, baschetul, tenisul de camp pana la hochei, canotaj, polo, ping-pong, snooker, darts. Exemple pot fi destule, treaba e sa se si faca sportul ala la tine in zona.