| byanka32 a întrebat:

Am o mica problema, eu sunt in echipa scolii ca portar la handball de 1 an, dar la un antrenament mi-am dizlocat soldul si acum fac fiozioterapie, iar mama nu ma mai lasa sa practic acest sport cu frica, ca voi pati si altceva..sunt de acord despre ce spune ea dar cum pot sa o conving sa ma mai lase? Va rog macar o idee

Răspuns Câştigător
| alexaana a răspuns:

Ar fi bine să vorbească și cu antrenorul sau medicul echipei probabil ei ar putea să o convingă

| byanka32 explică (pentru alexaana):

Iti multumesc, voi incerca sa fac cum mi-ai spus, deoarece tin foarte mult sa raman in echipa scolii

1 răspuns: