| Dumitru_Alina_1996 a întrebat:

Hei! La ce mana se poarta ceasul?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic la stanga dar am vazut si persoane care purtau ceasul pe mana dreapta, probabil erau stangaci

| AlleSss a răspuns:

Bună!
Aici nu e vreo regulă. Îl poţi purta cum te simţi tu mai bine, să nu te incomodeze. Eu, de exemplu, dacă-l port la dreapta, mai bine nu-l mai port laughing. Deci.aş opta pentru stânga.

O zi frumoasă!

| Kindly a răspuns:

Categoric stanga!

| Sofer a răspuns:

Pe stanga.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Stanga.

| georgeta27 a răspuns:

La stanga

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

De obicei, la stanga, dar am vazut si oameni care-l poarta la dreapta. Faci cum vrei, nu e regula petru asta! happy

| dianainsta01 a răspuns:

Nu cred ca e o regulalaughing eu mai degraba l-as purta la stanga, ca sa nu ma incomodeze

| SLS a răspuns:

La care vrei, multi il poarta pe mana dreapta.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Daca esti stangaci il porti pe mana dreapta sau daca esti dreptaci pe mana stanga laughing.

| Marina92 a răspuns:

De regula depinde care este mana cu care scrii. Daca scrii cu dreapta atunci il porti la stanga, iar daca scrii cu stanga il porti la dreapta. Totusi este alegerea ta la ce mana il porti. Eu scriu cu dreapta si il port tot la dreapta.

| Cigarette69 a răspuns:

Pa de obicei se poarta pe mana stanga smug

| Pisicuta07 a răspuns:

Clar STANGA!

| Dumitru_Alina_1996 explică (pentru Pisicuta07):

Mersi :* de raspuns

VA multumesc tuturor happy

| DydyDidii a răspuns:

De obicei se poarta la mana stanga, dar daca esti stangace il poti purta la mana dreapta ca sa nu te deranjeze la scris.