| inaniculae a întrebat:

Hei. Ma ajuta si pe mine cineva... nu stiu cum sa comand acest costum de baie culoarea aurie: http://www.eurofala.ro/......--134.html

Observ ca mai jos sunt niste `coduri` pentru fiecare culoare dar nu vad nicaieri auriu. se poate sa fie `1z` codul pentru auriu? multumesc...

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Eu cred ca 1z este codul pentru auriu si au gresit culoarea cand au postat.Imprimeul respectiv nu este afisat nicaieri in poze deci presupun ca ar trebui sa fie auriul. Daca nu era culoarea aurie in stoc atunci mai mult ca sigur ca nu era afisata in poze.Ai putea lua legatura cu firma respectiva, la rubrica,, Contact'' si in mod normal ar trebui sa iti raspunda personal intr-un e-mail.