| Anddrea a întrebat:

Hei! Mi-am luat un nuantator castaniu inchis, parul meu fiind un saten deschis si as vrea sa stiu cum pot mentine culoarea mai mult timp. Nu am vrut vopsea din cauza ca este mai toxica si imi e teama ca nu-mi sta bine. Asa se ia la cateva spalari. Sa-mi dau cu nuantator inainte sa-mi spal parul sau dupa? Pe instructiuni scrie dupa, dar stiu ca la vopsea e invers.

1 răspuns:
| florinnica83 a răspuns:

Dupa cate stiu eu, trebuie sa folosesti decolorant de par apoi te poti vopsi. cat despre vopsea si rezistenta ei in par nu mai detine de raspunsul meu. oricum mult succes.