| ßíïì a întrebat:

Am si eu o problema. Vopseaua nu imi rezista deloc in par. M-am vopsit un roscat iar la piscina s-a deloclorat de tot, am zis ca e din cauza clorului dar m-am vopsit iar si dupa 3 spalari foarte putin din radacina mai e roscat in rest tot e saten.
Care ar fi problema de nu rezista si ce vopsea sa pun sa nu mai iasa culoarea. Menitonez ca m-am facut la salon!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate am auzit vopseaua nu prinde fiind pe CM.Ti s-a intamplat? Sau pur si simplu s-a folosit vopsea de proasta calitate.

| AnnaaaMaria a răspuns:

E posibil să fi fost vopsea proastă. Să nu mai zic că și eu m-am vopsit la salon și după 2 săptămâni dintr-un roz închis ajunsese un portocaliu. Mai mult mă ținea culoarea când mă făceam acasă. Mai bine încearcă să te vopsești tu acasă. Roagă-ți mama/o prietenă să te ajute