| andreea964 a întrebat:

Hei, stie cineva daca se mai comercializeaza in prezent monstre de creme de la vichy, la roche posay sau orice alta gama?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se mai comercializeaza mostre dar ajung de regula acasa la farmaciste. :)) Au tot fost campanii de testare gratuita a produselor si ti se dadeau si kit-uri (daca aveai noroc sau pile :)) ). Cei de la Bioderma au fost foarte simpatici si mi-au trimis nistre mostre de crema spf ca sa vad ce mi se potriveste.
http://www.bioderma.com.ro/contacteaza-ne/persoana-fizica

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

MONSTRE precis nu

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mostre cu siguranta nu.

| LarissaLary189 a răspuns:

Nu se mai comercializeaza monstre la creme sau ceva. Asta e clar...