| anonim_4396 a întrebat:

Hei, știți cumva de unde sau cum pot cumpara haine din newyorker online?

4 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Nu au functia asta de comanda online, poti doar sa le vezi produsele. E enervant rau de tot, ca si eu vrut sa comand

| natalia26tali a răspuns (pentru morfeo):

Ah ok. Multumesc mult❤

| Anonim0506 a răspuns:

Poți da comanda pe site-ul lor. Cauta newyorker haine pe net și creca găsești

| natalia26tali a răspuns (pentru Anonim0506):

Sincer, nu vreau sa fiu rea. Dar nu exista așa ceva pe site.ul lor, nu as fi intrebat daca gaseam pe site. Adica au niste haine foarte drăguțe si na in momentul asta nu prea pot merge direct in magazin si as vrea sa imi iau online. Daca vei gasi undeva, te rog imi poti spune? happy'