| pandaX3 a întrebat:

Ce magazine online de haine stiti? Cu haine de firma gen : berska, stradivarius, newyorker. etc :) gen : www.kurtmann.ro?

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Pai
www.quelle.ro
www.redoute.ro
www.otto.ro
www.miniprix.ro
www.bon prix.ro
si cam atat... sper ca te-am ajutat
fundita? pls :x

16 răspunsuri:
| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Bai in pana mea, care mi-o dat stupid si de ce?
Mi-ai cerut site de haine, ti-am dat, ce-i asa de stupid?

| Candy a răspuns:

Baga si tu buy haine kurtmann sau alceva ce vrei sa cumperi

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Www.ellens.ro! produse 100% romanesit!

| tynatwine a răspuns:

De firma nu stiu, dar stiu de un site nou www.e-unic.eu si starshiners.ro au haine dragute.

| Vev_6064 a răspuns:

De firma?happy>nu stiu...incerca bonprix.ro sau miniprix.ro

| hainesibiu a răspuns:

Fashion Magazine este un nou magazin multi-brand online care va aduce in prim-plan creatiile de succes ale marcilor Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Vero Moda si multe alte branduri la preturi cu pana la 80% mai mici ca in magazine!

www.fashion-magazine.ro

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| affingostore a răspuns:

Buna. Te invitam sa intri pe site-ul nostru www.affingostore.com pentru a vedea colectiile noastre de la Bershka, Stradivarius, Calliope. preturile noastre sunt intr-adevar mici si produsele sunt din colectiile recente: avem produse din piele ecologica, pantaloni cu tur lasat, jachete, sacouri, fuste, camasi, accesorii, rochite la preturi minime. Spor la cumparaturi!