| mariucaeli a întrebat:

Hei! Stiu ca suna ciudat dar cum sa fac sa am fundu mare si sanii?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Imi pare rau dar va trebui sa astepti pana se va intampla acest lucru.Nu te grabi sa ai asa ceva..crede-ma e mai bine cu marime normala.

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Daca prostia ar durea, tu ai fii la urgenta cu gradul 4.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Ai 10 ani?

| cerbulroz a răspuns:

Buna, nu asculta gura lumii. AI vazut vreodata fetele acelea care e filmeaza atunci cand fac exercitii? fitness, sunt foarte bune, cauta pe net exercitii pentru fund, sanii ..incearca sa nu porti asa mult sutien, lasa-le libere cat mai mult. eu am stat in Anglia 3 luni si am stat mai mult fara sutien pentru ca am stat in casa si nu ma vedea nimeni. si au crescut, pentru fund. sunt exercitii. ajuta foarte mult si alergarea.dar multe exercitii.