| Andu01 a întrebat:

Hei! Sunt fata și am un iubit (nu de mult timp) și vrea neapărat să merg cu el la un botez la care eu nici nu ii cunosc pe oamenii aia si problema e că nu știu cu ce să mă îmbrac... Rochie? Sa fie elegantă ori mai de zi? De statură sunt scunda. Blugii, cred că sunt excluși laughing vreau răspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti purta o rochie, ce model iti place tie ori poate niste pantaloni negri cu o camasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric rochie eleganta si cuminte (dar nu sexy ca nu-i petrecere de tineri ci de familie).

Blugii si tinuta de strada sunt excluse, ca nu te duci la piata sau la parc, pentru ca este un eveniment important si nu vrei sa strici petrecerea si nici sa faci baiatul ala de ras.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai elegantă și mai sobră, nu curcubeu. Alb și negru eventual.

| IngerasulMicut a răspuns:

E eveniment formal, deci...