| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, a zis cineva de un sampon foarte bun pentru matreata de la farmacie. Inca imi amintesc cuvintele " Sotu meu a avut matreata si am cumparat [ acea minune care nu mai stiu cum se numeste ] de la farmacie ".
Stiti vreun sampon eficient pentru matreata? De la farmacie pentru ca ce e pe piata imi face parul gras, doar cel de la dove anti-patreata e bun, dar nu imi face nimic la matreata, sau cel putin nu minunea disparitiei.
Nu am avut niciodata matreata sad, chiar daca ma spalam si cu 3-4 sampoane in acelasi timp era totu ok acum la pubertate totu s-a schimbat radical, iar parul meu e din ce mai fitos, si trebuie sa il spal in fiecare seara ca sa nu se faca gras.

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Buna! De la farmacie eu am cumparat Nizoral pentru matreata.Si si-a facut efectul chiar de la prima spalare, de la a doua a disparut complet. Eu ti-l recomandhappy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe cel de la Vichy l-ai încercat?
Pa, pa.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Head and Sholders nu e bun?

Abh
| Abh a răspuns:

Cu siguranta este vorba de Nizoral, este un sampon ce contine Ketoconazol, un antifungic cu spectru larg. Un flacon costa in jur de 45 RON, dar merita!

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Incearca favisan... e fffffff buntongue

sper ca te-am ajutat:*
la multi ani!big grin

| darrio2007 a răspuns:

CLEAR.Antimatreata.Este bun.

| puffika a răspuns:

Am citit intr-o carte ca daca dai cu lamaie inainte sa te speli, desigur pe parul ud mai scapi de matreata si apoi te speli cu un sampon anti matreata.

| Gregory a răspuns:

Bună. La mulți ani. Eu folosesc acest produs, și sunt mulțumit de el:
http://www.terapeut.ro/......-3629.html
O zi bună. :)

| DoamnaN a răspuns:

Toate aceste raspunsuri le gasesti aici :www. ProfesionalCosmetics.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@darrio2007, pentru mine nu e bun sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PhotoIsMyLife, tot ce am gasit in magazine nu imi e de folos, doar dove care face si el ce poate, restul dupa 8 ore imi fac parul gras, adica de dimineata ma trezesc cu un par ca naiba frustrated.