| bybiluca a întrebat:

Hei TPU am nevoie dde ajutorul vostru duminica ma duc la ziua de nastere a uneia din cele mia bune prietena a mea vreo sugestie de cadou nu vreau idei stupide.

Răspuns Câştigător
| bublegum a răspuns:

ceva bijuterie nu foarte scumpa : lantisor, inel sau bratara
un caiet din ala pentru jurnal
o poza cu voi doua editata super fain
... si depinde ce gen de persoana ii

6 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Poti sa faci tu ceva cu mana ta. Un cadou hand-made e mult mai apreciat decat unul cumparat. happy

| loricel a răspuns:

Abonament la spa, rama foto digitala, machiaje, bijuterii, lumanarele parfumate, cd cu muzica preferata, breloc, haine, o geanta/un rucsac, carti, parfum, placa de intins parul, aparat foto, set de manichiura frantuzeasca, mp3 player, jucarii de plus, portofel, buchet de flori, felicitare, etc.

| nadyank a răspuns:

Bijuterii poti comanda de pe www.argintarie.ro, si iti ajunge in 24 de ore :)

| ella_7332 a răspuns:

o bluza / hanorac/pantaloni,
un maimutoi din plus

un lant/bratara

un set cu parfum/sprei...etc

un animal... daca ai posibilitati si daca si ea si-ar dorii si ar lasa-o parintii

sper sa te ajutewinking

| Marijuana187 a răspuns:

Un maimutzoi, o bluza, o pereche de blugi, etchappy

| Carmy88 a răspuns:

Poi ai putea sa-i iei un parfum si o bluza ca banuiesc ca ii stii marimile sau preferintele Si o garoafa sau un trandafir si ai mai putea sa-i mai iei un ursulet sau un animal big grin