| brunetteee a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. peste cateva zile este ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce cadou sa-i iau. asi avea nevoie de cateva idei big grin ( cu un buget nu f. mare happy )

6 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Un tricou dragut
un animalut de plus
ciocolata :X
o bratara de argint

| αℓє a răspuns:

Hey!
I-ai putea lua o bratara cu numele ei.
Sau
Un parffumhee hee

| IDA08 a răspuns:

Pai depinde ce sti tu ca ii place si ei. Poti sa ii iei niste cercei de argint sau un pandantiv, un lantisor, daca ii plac astea. Sau un album interesant in care sa pui poze cu voi doua...sau un tricou personalizat. Ai mai putea sa-i iei o bluza draguta daca-i stii marimea [de asta poti sa-ti dai seama si la 'ochiometru' in general...big grin ] Oricum trebuie sa stii cam ce-i place si ei. Mie de exemplu, mi-au luat prietenele mele acu' vreo 2 ani un papagal. Dar stiau ca ma lasa ai mei pentru. ca mai avusesem. big grin

| tranquilaaa a răspuns:

Pai poti sa-i dai o ciocolata mare si un ursulet de plus mare de tot sau un bibelou sau bijuteri depinde ce iti place tie posibil sa ii placa si ei sper ca te-am ajutat

| tiriboxi a răspuns:

Buna,cred ca cel mai potrivit cadou pentru prietena ta este o crema de fata pe baza de aloe vera un deodorant un fard un ruj un fond de ten toate de o calitate exceptionala contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com nu o sa regreti

| LexaPerplexa a răspuns:

Un lantisor dragut, un tricou cu ceva ce-i place sau o bluza finuta, ce ti-ar placea si tie, un inel frumos, un ceas ar merge.sau un urs mare de plus pe care sa scrie "I love you" laughing