| 25madalina a întrebat:

Hello TPUhappy duminica este ziua unui tip cu care m-am cuplat de cateva zile. maine este ziua mea, si deja a facut apropouri ca mi-ar fi luat un cadou. mi se pare frumos sa ii iau si eu, doar ca fiind de cateva zile impreuna nu am nicio idee. nu vreau nimic grandios ca e prea devreme. as avea nevoie de ajutorul vostru, veniti cu idei happy

Răspuns Câştigător
| ROX_5276 a răspuns:

Poi daca e fumator poti sa-i iei o pipa,
daca citeste poti sa-i iei o carte cu paginile foarte vechi,
daca ii place sa scrie poti sai iei tot asa un jurnal un pix tot gen mai vechi arata foarte bine,sau daca aveti ceva poza impreuna ii poti face un tablou,sau iai ceva haina cand o poarta sa se gandesca la tine,sau un breleg, ceas, perna cu poza ta pe ele.

9 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Eu zic o inimioara rosie(de plus) si o scrisoare frumoasa SAU un ursulet de plus+scrisoare, bafta

| jolidon a răspuns:

Ii poti lua un lantisor sau o cruciulitza de argint, sau un ceas, un hanorac,,,

| ynna93 a răspuns:

Pai ia`i o bratara. ceva de argint dragut.hee hee.se gasesc la toate preturile.happy

| VINTZU a răspuns:

Ai putea sa-i iei un parfum sau o caciula. Sunt convis ca orice i-ai lua ii va placea.

| mariaa05 a răspuns:

Pai nu stiu un parfum dca ii place scoala o carte, un ces de mana, un tricou.

| Arcusor a răspuns:

Cumparai ceva frumos gen o bratara sau un parfum(parfum nu spary)
Dar cati bani ai la dizpozitie?

| 25madalina explică:

In jur de 30-40 de lei

| Alint a răspuns:

Ia-i cadou o experienta - o lectie de salsa de un par-examplu-veti avea ocazia sa profitati amandoi de ea http://www.activitati-cadou.ro/......resti.html