| playerno a întrebat:

Hei TPU am nevoie urgenta de un sfatworried...Am paranteze si vreau sa fac ceva sa am picioarele mai drepte am 1.55 si 45 de kg sunt cls a8a la bust nu sunt foarte slaba dar picioarele nu le suport nici fundul nu e slabut.nu stiu ce sa fac la vara vine banchetul si nu vreau sa apar eu aia stramba avand in vedere ca am niste colege cam "bune". va rog ajutati.ma!

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Nu are nimic. Trebuie doar sa nu pui in evidenta picioarele;)
Asta inseamna sa nu porti o rochie foarte multa si scurta. Poti incerca o rochita cu volanase si nu foarte scurta. Uite ceva in genu asteia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 sau http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:29&biw=1280&bih=542

1 răspuns:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:* si eu sunt in situatia ta si eu o sa ma duc la sala poate pun ceva muschi la picioare si voi arata mai drepte laughing nu stiu incearca si u thinking
presupun ca nu vrei celulita, grasime sau astea nu?
incearca sa faci niste sport pentru picioare de genu sa mergi cu bicicleta sau iti cumperi o bicicleta medicinala de aia etc.