| 13h13 a întrebat:

Am aproape 15 ani si incep deja sa ma gandesc la banchetul de la sfarsitul clasei a 8 a...insa nu stiu ce sa imbrac.Sunt micuta de statura(1m45)si am 48 kg.Chiar nu am idee ce as putea purta avand in vedere ca arat destul de bine( 85cm fund-70 bust-65talie). Parintii mei nu sunt de acord sa-mi iau o rochita mulata pentru ca imi scoate prea tare fundul in evidenta!

Răspuns Câştigător
| maria9344 a răspuns:

Eu iti sugerez sa porti o rochita pana la genunchi in caz cati plac pantofi cu toc ia-ti o pereche de pantrofi cu toc care se asorteaza cu rochita si niste accesori dragute si esti gata de bal... sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| 13h13 explică:

Multumesc pentru ajutor:*. M-am gandit si la asta. dar consider ca nu e destul de select pentru locul in care facem banchetulhee hee

| 13h13 explică:

Pana la genunchithinking mi se pare prea lungalaughing)...pantofi cu toc sunt exceptionali dar mi-e frica sa nu creeze discomfort.sau bataturi.intotdeauna am asemenea probleme cu pantofii noihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui o fusta scurta, o pereche de sandale cu toc si o bluza sexy ca sa ti se cunoasca sani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui o fusta scurta. o perche de sandale inalte si o bluza sesy, si o sa vezii ca o sa fii cea mai frumoasa din toate fetele pup