| NiiaaaaBb a întrebat:

Hei TPU! Am o intrebare pentru fete.
Ma pot imbraca azi cu un hanorac alb,blugi negri evazati, ghete albe(Puma) si sa imi fac o coada de cal impletita? Iar normal, pe deasupra geaca.(afara a nins)
Dau fundita!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cine te-ar impiedica să te ibaraci cum vrei? Sau să iți aprobe sau nu o anumită ținută?

Răspuns: nimeni. Deci fă mami, cum vrei

| dullcat a răspuns:

Buna.Se repeta intrebarea. Poarta ce doresti, fiindca tu trebuie sa te simti bine, parerea oamenilor nu prea conteaza mai deloc.Mie imi suna foarte ok combinatia.

| J0B0MAT a răspuns:

Ia vezi, poți?