| idkpisi533 a întrebat:

Hei TPU, am o mica intrebare. Deci aproape toate fetele din parcarea mea s-au vopsit ( la varfuri ) si am intrebat-o pe mama daca ma lasa sa-mi vopsesc si eu varfurile, si a inceput sa se enerveze la telefon si spusese ca nu ma lasa ( eu stau cu bunicii, mama e plecata in Spania la munca) no si bunica mea nu vede chiar atat de bine si am luat o vopsea de a mamei bleomaren si mi-am vopsit varfurile si acum m-am vopsit maro inapoi (culoarea parului meu) deci intrebarea mea este: parul vopsit se vede daca e vopsit, adica arata ca si parul natural? Adica este vreo deosebire? Daca stiti va rog sa-mi raspundeti,

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva. Mai ales ca te iei dupa fetele din parcare.

| Violleta2022 a răspuns:

Este nromal ca mama sa se enerveze, abia ai terminat clasa a V_a si vrei par vopsit?
Cum este posibil ca un copilas atat de mic, sa incerce sa imite fetele mari?
Evident ca orice vopsea se vede, chiar si cea bleumarin!
Fa bine si asculta de mama si bunica ta, ca la 12 ani, nu ai voie sa faci, ceea ce fac adultii.

| Elena9328 a răspuns:

Da. Este o deosebire.
Du te in lumină și vei vedea.
Și pe bune acum. De ce vrei sa fii ca toată turma.
Daca una se ****. De ce sa o faci și tu. Că sa ce?! Doamne.

| BlueDark a răspuns:

Ce sa zic... Daca tu te iei dupa celelalte fete si nu esti in stare sa iti creezi propriul stil, ci doar sa copiezi ca un papagal...Mna.
Nici eu nu as fi de acord cu asta daca as fi tata de fetita

| Copila2016 a răspuns:

Buna! Incearca spray-uri de par care le coloreaza ce vrei tu, nu tin permanent, dar tin o zi doua si se duc la spalare, 100mg din care 1mg/utilizare parca

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Da, părul nu mai are aceeași strălucire. Dar totuși, nu e necesar să faci ce fac fetele din parcare happy mulțumește-te cu ce ai, e mai bine și frumos să fii unică, decât ca toate celelalte, crede-mă.