| elenaelly1234 a întrebat:

Am o problema..cand eram mai mica.m-am pensat de una singura si le-am facut prea scurte x.x ..si acum... de fapt de o luna. le-am lasat sa creasca.dar tot nu au crescut destul, unde trebuia sa creasca ca sa fie mai lungi sunt doar niste fire dar nu multe ca sa se vada forma si sunt ingrijorata.Mi-am dat si cu ulei de ricin dar ..nu stiu cat sa mai astept. si nu vreau sa merg la salon si sa imi lase asa sau mai scurte. Ce as putea sa fac? Funda! Ps. Scuzati categoria.

1 răspuns:
| alina1121112 a răspuns:

Pana iti cresc din nou sprancenele ai putea folosi un creion. sunt multe tutoriale pe you tube unde arata foarte explicit cum sa le faci.Si eu am avut aceeasi problema. Sper ca te-am ajutat