| わたなべ久美子 a întrebat:

Am o problema care ma jeneaza :-s...Mainile mele sunt cam groase pentru ca am practicat karate si mi sau ingrosat.Pielea mea este nici inchisa nici deschisa la culoare si problema mea este ca am par pe maini:-s si se cam vede urattt. Vreau sa scap de el...Ce ma deranjeaza pe mine este ca mi se spune ca am maini de barbatcrying. AjutooorI don't want to see! NU mai suport imi puteti da niste solutii sa il mai deschid la culoare sau nu stiu va rog mult ajutati-masad da funda si vot puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Servus. Ca ai mainile ingrosate nu este problema. Asa se intampla cand faci sport! Dar referitor la parul de pe mana trebuie sa te relaxezi. Nu cred ca este asa de grav din punctul meu de vedere. Exista cabinete unde te poti epila definitiv si cred ca este cel mai bine sa intrebi acolo. Eu unul asa as face happyDar relaxeaza-te. Eu am o prietena englezoaica si ea are mult par pe maini, mai mult chiar decat am eu ca barbat. Si am intrebat-o daca nu este problema pentru ea si mi-a zis ca daca asa este ea de ce sa se supere. Cine este prieten cu ea o place si cu parul de pe maini happySucces!